Krční masážní přístroj BeautyRelax shiatsu

1 590 

Krční masážní přístroj poskytuje příjemnou uvolňující shiatsu masáž. Má čtyři velké masážní hlavice, které s naprostou přesností stimulují krční svaly. Teplo infračerveného vyhřívání proniká hluboko do svalové tkáně a výrazně zlepšuje krevní oběh. Všechny funkce se snadno ovládají pomocí dotykového panelu.

Není skladem

Katalogové číslo: 8594166115149 Kategorie:

Popis

Bolest krční páteře patří v současnosti mezi tzv. civilizační choroby. Mezi zdroje bolesti patří zejména faktory, za které si můžeme sami. Nejčastěji se jedná o špatný způsob držení těla, málo pohybu nebo zvýšená jednostranná zátěž.

Co pro váš masážní límec udělá?

  • Účinné zmírnění svalového napětí a ztuhlosti.
  • Skvělý nástroj pro sportovce na regeneraci svalů.
  • Napomáhá odstranit příznaky únavy a vyčerpání.
  • Příjemná relaxace po náročném pracovním dni.
  • Univerzální použití na více částí těla: krk, ramena, záda, pas nebo stehna.

Proč to tak dobře funguje?
Masážní límec má v sobě zabudovaný sofistikovaný masážní mechanismus. Byl navržen do největších detailů, aby maximálně simuloval pohyb skutečných rukou.

Hlavním princip této prastaré japonské léčebné metody spočívá v masáži pomocí tlaku palců, prstů nebo dlaní. Masážní límec postupně uvolňuje zatuhlé svaly. Odbourává stres a napětí!

Blahodárné účinky infračerveného tepla
Kvalitní masáž je spojena s teplem. Svaly se rychleji uvolní a lépe reagují na masážní hlavice. Masážní límec využívá infračervené vyhřívání. Teplo neohřívá jen povrch kůže. Proniká přímo do svalové tkáně, kde plní svůj účel!

Různé pohyby masáže
Aby nebyla masáž po chvíli příliš monotónní, masážní límec nabízí dva směry pohybu masážních hlavic stiskem tlačítka na ovládacím panelu. Svaly se uvolní jako mávnutím kouzelného proutku.

Doma stále po ruce!
S masážním límcem nešetříte čas a peníze na úkor kvality. Účinnou masáž si v pohodlí domova dopřeje celá vaše rodina! Kdykoliv potřebujete, bude vám stále po ruce. Vyzkoušejte blahodárné účinky masážního límce ještě dnes!

Technické parametry

  • Spotřeba: 24W.
  • Vyhřívání: Ano.
  • Hmotnost: 2kg.
  • Rozměry: 40×31,5x16cm.

Další informace

Model

BR-090

Barva

Černá

EAN kód

8594166115149

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.