Kosmetický přístroj BeautyRelax Brightlips

690 

Aplikační hlavice generuje záporně nabité ionty, které jsou navázány na kladné ionty v kožních buňkách rtů. Vytvoří se tak optimální cesta, aby živiny z pečujících krémů a balzámů pronikly co nejhlouběji do pokožky. Při běžné aplikaci krému většinu absorbuje svrchní vrstva pokožky (epidermis). Zbytek bez jakéhokoliv dalšího využití vyschne bez užitku! Absolutní turboefekt pro vaše pečující balzámy.

Skladem

Katalogové číslo: 8594166115224 Kategorie:

Popis

Dopřejte svým rtům pečující dotyk moderní technologie!

Jak přístroj používat

1. Rty opláchněte čistou teplou vodou. Důkladně vysušte a naneste hydratační nebo vyživující balzám, který běžně používáte.
2. Pomocí tlačítka zapnete UV světlo, které dokonale sterilizuje aplikační hlavici.
3. Aplikační hlavicí se pohybujte po rtech krouživými pohyby. Postupně se snažte ošetřit celou plochu rtů.
4. Po skončení utřete aplikátor jemným hadříkem. Na závěr použijte znovu UV světlo pro sterilizaci aplikátoru.

Galvanický proud

Aplikační hlavice vytváří na svém povrchu proud s možností proměnlivého náboje. Řídící jednotka kosmetického přístroje umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji. Kladná a záporná ionizace má odlišné účinky na pleť.

Záporná ionizace – hloubkové vyživení pleti
Galvanický proud penetruje výživové látky z kosmetických sér hluboko do pokožky. Je zabráněno vyschnutí na povrchu. Absolutní turboefekt pro vaše kosmetické přípravky!

Vibrační masáž

Správná funkce lymfatického systému platí nejen pro tělesné končetiny, ale také pro náš obličej a zejména pro rty. Pokud máme lymfu a krevní oběh v pořádku, odvod nečistot z krve probíhá násobně lepším způsobem. Intenzivní vibrační masáž působí ve 3 fázích:

1. FÁZE – Aplikační hlavice přístroje Brightlips při kontaktu se rty generuje vibrace s vysokou frekvencí kmitů.

2. FÁZE – Vibrace jemně ale s velkou účinností stimulují cévy a jemné krevní vlásečnice. To vše, aniž by byly poškozeny.

3. FÁZE – Ke zlepšení krevního oběhu dochází téměř ihned. Rozproudění lymfy a krevního oběhu má pro vzhled rtů zásadní účinek.

UV světlo

Pro opakované používání je velice důležitá údržba přístroje. V uzávěru kosmetického přístroje je zabudované UV světlo pro desinfekci. Účinnost dezinfekce dosahuje až 99,9%. UV lampa dokáže velmi účinně rozložit DNA/RNA virů a bakterií. Po každém použití stačí aplikátor otřít jemným hadříkem a osvítit UV světlem v délce několika vteřin. Nyní je přístroj připraven pro další bezpečné použití!

Technické parametry

  • Použité technologie: galvanický proud, vibrace, UV světlo.
  • Frekvence vibrační masáže: 165 pulzů za sekundu.
  • Provozní napětí: 1,5V.
  • Napájení: 2x baterie typu AG13.
  • Provozní proud: 40mA.
  • Výkon: 113mW.
  • Rozměry: 10cm x průměr 2cm.
  • Hmotnost: 24g.

Další informace

Barva

Bílá

Model

BR-1260

EAN kód

8594166115224

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.