Diamantová mikrodermabraze BeautyRelax

2 490 

Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací, která nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.

Není skladem

Katalogové číslo: 8594166115217 Kategorie:

Popis

Jste připravena omezit používání make-upu? Objevte své skutečné já! Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi vám přináší ošetření pleti profesionální technologií přímo k vám domů! Aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná. Celková doba ošetření trvá pouhých pár minut!

Trápí vás některý z těchto problémů?
1. Póry kůže jsou hrubější než obvykle
2. Pleť není barevně sjednocená
3. Dochází k výskytu pigmentových skvrnek
4. Pleť není dostatečně pružná
5. Pleť působí unaveným dojmem

Pokud je odpověď alespoň v jednom případu ano, máme pro vás řešení!
Stres, nesprávný spánkový režim, nevyvážená strava, držení neustálých diet, působení nečistot v ovzduší. Jedny z mnoha faktorů, které mají nezanedbatelný vliv na tvorbu akné, vrásek, výskyt pigmentových skvrn a celkovou ztrátu pružnosti pleti. Zdroj celé řady kožních problémů lze nalézt v nedostatečné péči o pleť v období dospívání a období kolem dvacátého roku života. Nic však není ztraceno! Diamantová mikrodermabraze je účinným nástrojem, který působení negativních vlivů na pleť výrazně eliminuje. Hýčkejte svoji pleť jako v profesionální estetické klinice!

Zpětná vazba uživatelek na dotaz, jaký měli pocit při krátkodobém používání diamantové mikrodermabraze:
• 93% žen pociťují hladší pokožku
• 93% žen pociťuje zpevnění kůže
• 89% žen pociťuje zvýšení elasticity kůže
• 91% žen pociťuje celkově mladistvější vzhled kůže

Skoncovat s make-upem není sen!
Nová přístrojová metoda diamantové mikrodermabraze pracuje na principu velmi jemného mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které obrušují vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují.

Nekompromisní síla dvoufázového účinku
Vakuové sání umožňuje vibrační pohyb aplikační koncovky. Zajistí také správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk. Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádné zbytky cizorodého materiálu krystalů. Kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna mnohem lépe reagovat na další ošetření, která mohou bezprostředně následovat. Účinnost pronikání aktivních složek z kosmetických přípravků se také zvyšuje.

Diamantová mikrodermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami a rozšířenými póry. Zjemní jizvy hypertrofické, po akné či neštovicích. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie.

Klíčové vlastnosti produktu
Zlepšuje prokrvení kůže.
Stimuluje kolagenní a elastická vlákna.
Čistí a oživuje pleť.
Pleť je svěží, hladší a přirozeně zářivější .
Pleť je barevně jednotnější.
Póry se výrazně zjemňují.
Věkový rozsah: 18 až 60 let.

Specifikace
3 vyměnitelné hlavice s různou hrubostí.
Oblasti ošetření: tváře, nos, brada, čelo, oblast kolem očí, krk.
Možnost nastavení úrovně podtlaku (1,2,3,4,5).

Technické parametry:
Rozměry: 22x21x10cm.
Hmotnost: 1,3kg.

Další informace

EAN kód

8594166115217

Model

BR-1250

Barva

Bílá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.