Sleva!

Kosmetický přístroj BeautyRelax Laserforce

990 

BeautyRelax laserforce je kosmetický přístroj, který využívá jednu z nejpoužívanějších technologií v dermatologii tzv. Soft Laser o specifické vlnové délce 670nm. Obrovskou výhodou používáním Soft Laseru je nastartování přirozených hojivých procesů na úrovni buněk.

Není skladem

Katalogové číslo: 8594166106628 Kategorie:

Popis

Obecná definice laseru a jeho účinky v dermatologii
Laser je optický zdroj elektromagnetického záření o určitém výkonu a vlnové délce. Světlo je vyzařováno ve formě úzkého svazku. V dermatologii se používají lasery s obecným názvem LLLT (Low Level Laser therapy = terapie nízko-úrovňovým laserem). Laser v oblasti neinvazivního ošetření funguje na principu biostimulace. Laserové světlo stimuluje mitochondrie v buňkách k výrobě ATP (adenosintrifosfátu). Prostřednictvím ATP dochází ke značnému uvolnění množství energie. Hlavním výsledkem působení laseru na pokožku je:
1. větší produkce kolagenu
2. zlepšení látkové výměny přes buněčnou stěnu

Tyto dva procesy jsou nezbytné pro nastartování procesu regenerace a celkově ke zdravější kůži. Pro tento typ laseru se obecně ukotvil termín Soft Laser. Vlnová délka Soft Laseru se pohybuje v rozmezí od 635 do 670 nanometrů (nm). Soft laser patří do kategorie neinvazivní terapie – nezpůsobuje žádnou bolest, poranění či zarudnutí. Záněty, popraskané rty, poškozená kůže. Soft Laser je ideální právě v těchto případech, kdy autonomní léčba trvá dlouhou dobu.

Opary
Běžné onemocnění způsobené virem Herpes Simplex. Projevuje se výskytem puchýřků naplněných tekutinou v oblastech kolem rtů, nosu či brady. Kožní buňky, které jsou postiženy herpetickým virem, mají mnoho vlastních mechanismů pro léčbu. Soft Laser významným způsobem k tomuto procesu přispívá, protože buňky vyžadují zvýšenou buněčnou energii (stimulací mitochondrií v buňkách).

Aknózní pleť
Výskyt a intenzita akné se může individuálně velmi lišit. Pokud je stav aknózní pleti skutečně těžký a závažný, je nezbytné se poradit s dermatologem. Nic však nebrání tomu požívat na tento stav pleti Soft Laser. Pokud je používán důsledně, má velice příznivé účinky na vyskytující se záněty. Ideální vzdálenost pleti od zdroje laseru je 1 centimetr.

Vrásky
Soft Laser neumí mechanicky odstranit hluboké vrásky. Stimulací pleti přístrojem Laserforce však výrazně podporuje tvorbu nových buněk. Podporou krevního oběhu zlepšuje vitalitu buněk a jejich látkovou výměnu.

Záněty, drobné jizvičky
Jednou ze zásadních funkcí Soft Laseru je protizánětlivý a hojivý efekt zejména po úrazech. Soft Laser významným způsobem přispívá k regeneraci podkoží.

Technické parametry

  • typ laseru: LLLT (Low Level Laser therapy) třída 3A
  • vlnová délka: rozsah od 635 do 670nm
  • provozní režim laseru: stálé světlo
  • výkon: 6mW
  • napájení: 2x baterie typu AA
  • rozměry: 13x2x2cm
  • hmotnost: 90g

Další informace

EAN kód

8594166106628

Model

BR-1180

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.